آمیزه «ریشه ها و ارزش های اصیل» با «محصولات و خدمات نوین»

تاریخچه و حوزه فعالیت

_

تجارت خارجی در اصل ريشه هاي ١٠٠ ساله در بطن بازرگانی مدقالچی دارد و در بازار تبريز با مرحوم ميرزا علي مدقالچی در سراي دو دري (ايكي قاپلی( مدقالچی آغاز شده است. نسل جدید این خاندان متعهد است امانتدار شایسته ای برای میراث پیشینیان باشد. طی دهه های اخیر، به رغم موانع و مشکلات متعدد، ما همسو با تحولات روز دنیا در تلاش بوده ایم تا با توسعه ارتباطات تجاری خود با برندهای برتر جهان، از طریق تامین مواد اولیه، قطعات و ماشین آلات، انتقال دانش فنی و خدمات مشاوره تخصصی، در کمک به فعالان بخش تولید و کارخانجات صنعتی در سراسر ایران در صنایع چوب، درب و پنجره های مدرن، بسته بندی، صنایع غذایی، نوشیدنی ها و لبنیات، لوازم خانگی، خودروسازی و… سهیم و تاثیرگذار باشیم.

بازرگانی مدقالچی با دفاتر فعال خود در شهرهای استانبول ترکیه، تبریز و تهران، اکنون نماینده انحصاری چسب های صنعتی  Jowat آلمان، Taka ایتالیا، Kmelt پرتغال، و سایر کارگزاران تامین دستگاه ها، قطعات و لوازم یدکی در ایران محسوب می شود و طی دو دهه فعالیت مستمر در این حوزه تخصصی، در میان صاحبان صنایع و کارخانجات تولیدی متوسط و بزرگ کشور بعنوان یک تامین کننده خوشنام و معتبر محصولات باکیفیت، همراه با خدمات پشتیبانی فنی تخصصی پایدار شناخته شده است.

مزیت های بازرگانی مدقالچی

ارزش های کلیدی و مزیت ها

• مشتری مداری واقعی و اخلاق تجاری اساس فرهنگ سازمانی و جهت دهنده همه فعالیت های بازرگانی مدقالچی است. ما پايه هاي تجارت مان را بر روي ارزش های کلیدی، از جمله رعایت انصاف، اعتبار، اعتماد، کیفیت عالی، سرويس دهی مطلوب، تامين به موقع و پایدار نيازهای مشتریان، نگرش بلندمدت و شراکت ماندگار گذاشته ايم. خداوند بزرگ را شاکریم که حتی در دشوارترین شرايط اقتصادی کشور توانسته ایم مشتریان عزیز خود را همراهي و پشتیبانی کنیم و اعتماد بزرگان صنعت و تولید را جلب نماییم.

• طی سال های اخیر، این مجموعه با درک ضرورت بهینه سازی هزینه های تمام شده برای مشتریان گرامی، سرمایه گذاری ها و اقدامات ارزشمندی انجام داده است. تقویت خدمات مشاوره فنی تخصصی و فراهم نمودن گزینه های مختلف در تامین، لجستیک و تحویل کالاها، مطابق با نیازها و ترجیحات مشتریان از جمله این فعالیت ها بوده است. همچنین توسعه سبد کامل و متنوعی از انواع چسب های صنعتی با کاربردها و تکنولوژی های مختلف در بخش های مختلف اقتصاد و تولید کشور از دیگر تصمیمات استراتژیک ما در این زمینه بوده است. ما با راهکارهای نوآورانه، این تلاش ها را در راستای ارزش آفرینی بیشتر و تقویت رقابت پذیری مشتریان همچنان ادامه می دهیم.

• دغدغه جدی ما شناسایی بهتر مسائل و نیازها و ارائه راهکارهای بهینه به مشتریان گرامی است. از این رو، با توجه به تحولات سریع در بازار و فناوری ها، تمایل و تاکید داریم برای سرویس دهی بهتر به مشتریان خود از طریق بررسی دقیق تر نیازها و اولویت ها، بطور مستمر جلسات و گفتگوهای مشترک با حضور تیم کارشناسان و مدیران فنی و بازرگانی داشته باشیم.

 همکاران ما در واحد های مختلف مشاوره فنی، فروش و مالی در اسرع وقت پاسخگوی مشتریان گرامی هستند. لطفا از طریق کانال های ارتباطی مندرج در وبسایت  www.MT-Iran.ir  و یا صفحات رسمی بازرگانی مدقالچی در  شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

لیست نمونه مشتریان بازرگانی مدقالچی در صنایع مختلف

نام مشتری

حوزه فعالیت

نام مشتری

حوزه فعالیت

لبنیات میهن

 

 

 

 

 

 

 

 

صنایع لبنی، نوشیدنی ها و بسته بندی مواد غذایی

 

ایزوفام

 

 

 

 

 

   

 

 

 

صنایع چوب ودرب و پنجره PVC

پگاه تبریز

AGT ایرانیان

شکلات فرمند

پارس نوار

پپسی مشهد

وین تک

لبنیات پاک

ویستابست

لبنیات پاک پی

سپاهان پلیمر

لبنیات کوهرنگ

دکو پنل

لبنیات سحر

پاک چوب

شیرین عسل

پارسیان چوب

داداش برادر

صالح چوب

پویش گام

سلماس درب

پگاه گیلان

درب معتقد

پگاه شیراز

انبوه کاران عصر نوین

پگاه گلستان

درخت سبز

پگاه ارومیه

انصار افراش

بلونی

کارن

آکو چوب

کاواک

کارانو چوب

پروفیل طوس

فرگان آسیا

نوین چوب اهواز