بازرگانی مدقالچی

درباره ما

درباره ما

تجارت خارجی در اصل ريشه هاي ١٠٠ ساله در بطن بازرگانی مدقالچی دارد و در بازار تبريز با مرحوم ميرزا علي مدقالچی در سراي دو دري (ايكي قاپلی) مدقالچی آغاز شده است. اكنون نسل سوم و چهارم آن بازرگاني سعي دارد مجري و امانت دار خوبي براي آموزهاي نسل پيش از خود باشد. ما پايه هاي تجارت مان را روي انصاف ، اعتبار، اطمينان، سرويس، و تامين بهينه و به موقع نيازهای همراهانمان گذاشته ايم . در بدترين شرايط مختلف مشتریان عزیز خود را در اين امر همراهي نموده ايم.

نسل جدید اين بازرگانی از سال ١٣٧٤ سعی در بروز رسانی خود در زمينه های مختلف تجارت خارجی نموده است. این مجموعه مدرن از سال ٢٠١٣ نماينده انحصاری محصولات چسب جوات آلمان و تاكای ايتاليا و كی ملت پرتقال در ايران بوده است. همچنين كارگزار شركت نوردسون در رابطه با واردات، تامين دستگاه ها و ماشين الات و قطعات در ايران مي باشد .

بازرگاني مدقالچی علاوه بر تجارت بين الملل به صورت حرفه ايی در تبادل كالا و تكنولوژی ما بين اروپا -تركيه-ايران و خاورميانه در زمينه ارائه انواع مواد اوليه و فناوري شده نفتی و چسبهای صنعتی و قطعات و ماشين الات صنعتی فعاليت دارد.
بازرگاني مدقالچی همواره با تولید کنندگان وصنعتگران رابطه تنگاتنگی داشته است. از این رو، با هدف رضايت مشتريان حرفه ای خود، ما مجهزترين و مدرن ترين ماشين الات و مواد اوليه را تامين و با اجتناب از فروش تجهيزات غير استاندارد به برند خود اعتبار بخشيده ایم.