بازرگانی مدقالچی
 • مواد چسب زدا و تمیز کننده جوات

  علاوه بر انواع گسترده ای از راه حل های چسباندن از سیستم های مختلف چسب ، جوات محصولاتی برای خدمات ویژه را نیز ارائه می دهد. تمیز کردن  بعد از چسب کاری باید همانند چسب زدن ساده و طبیعی باشد. جوات ترکیبی از فرآیندهای شستشو و تمیز کردن با دست را توصیه می کند. اگرچه مراحل دقیق آن به نوع دستگاه و چسب مورد استفاده بستگی دارد. برای دستیابی به نتایج مطلوب در هر حالت ، جوات محصولات تمیزکننده و دستورالعمل های عملیاتی مناسب برای هر یک از محصولات خود را ارائه می دهد.

  خصوصیات

  جوات نه تنها در چسباندن، بلکه در پاک کردن چسب نیز دارای تخصص می­باشد. نمونه کارهای جوات همچنین چندین عامل تمیز کننده ویژه را برای صنعت چوب ارائه میکند. که حذف آسان باقی مانده های چسب خشک شده را از روی قطعات چسبانده شده تسهیل می کند.
  کاربرد: پوشش قطعات دستگاه مورد استفاده برای چسباندن ، پرس کردن ، لمینیت و رنگ زدن.

  مواد تمیز کننده جوات

  خصوصیات: مواد تمیز کننده سطح بر پایه حلال ها و پاک کننده های زیستی بر پایه سورفاکتانت های آبی
  کاربرد: شوینده های سرد برای باقیمانده  چسب و لاک.

  مواد شستشو با فشار جوات

  خصوصیات: یک افزودنی خاص در فرمولاسیون از واکنش شیمیایی چسب گرما ذوب PUR در حین شستشو با فشار جلوگیری می کند.
  کاربرد: برای شستشوی سیستم های اپلیکاتور (وسیله اجرای چسب کاری) که برای چسب های گرما ذوب  PUR استفاده می شود.

  پاک کننده های دست 

  خصوصیات: مواد فعال شوینده. اثر تمیز کنندگی عالی ، مقرون به صرفه ، بهداشتی ، ملایم و مناسب برای پوست ، تجدید محتوای چربی محافظ پوست ، عاری از هیدروکربن های سیلیکون و ترپن ، بدون مواد افزودنی ساینده که ممکن است باعث تخریب لوله ها شود. این پاک کننده ها دارای بوی مطبوع بوده و از نظر بالینی تست شده اند. 
  کاربرد: باقیمانده چسب را ظرف چند ثانیه با ملایمت و به آرامی از روی پوست پاک میکند. 

  جوات چسبهای صنعتی سفارشی نوآورانه و قدرتمندی را برای مشتریانش در صنایع مختلف ارائه میکند. برای دریافت خدمات و مشاوره با ما تماس بگیرید.