بازرگانی مدقالچی
 • چسب های صنایع غذایی و کالاهای مصرفی جوات

  به ندرت میتوان بخشی را یافت که مانند صنعت غذا و کالاهای مصرفی با سرعت فزاینده ای رو به رشد باشد. سرعت و انعطاف پذیری فرآیندهای تولید و بسته بندی باید همزمان با سرعت و انعطاف پذیری خرید کالاهای مصرفی افزایش یابد. در بازارهایی که به سرعت در حال توسعه هستند مانند بازار مواد غذایی و کالاهای مصرفی؛ شرکای متخصص برای رسیدن به محصولات درجه یک با بسته بندی که خود مقوله جدایی میباشد، ضروری هستند.
  محصولات مصرفی روزمره مانند مواد غذایی ، لوازم آرایشی و پاک کننده ها جزو کالاهای مصرفی با رشد سریع هستند. که بطور مکرر و خودجوش خریداری می شوند و به سرعت دوباره در قفسه های فروشگاه جایگزین میشوند. نرخ گردش مالی بالای این محصولات با سرعت فرآیند بسته بندی مطابقت دارد. آنها دارای زمان چرخه کوتاه در فرآیندهای بسیار کارآمد، تغییر شکل انعطاف پذیر برای تولید سریع تعداد زیادی فرآورده ای مختلف و تغییرات کوتاه مدت طراحی برای رسیدن به روال زمان میباشند. به عنوان مثال، آخرین روند بسته بندی باز ، دید بهتر محصول توسط مشتری را ممکن میسازد. توجه مشتریان را به محصول در نقطه فروش جلب می کند. تقاضا برای روشهای بسته بندی با کیفیت بالا روز به روز افزایش می­باید. 

  به خصوص در مورد کالاهای مصرفی که به سرعت در حال زیاد شدن هستند. بسته بندی کاربردی  با کیفیت بالا و ظاهری برتر می تواند عاملی تعیین کننده در خریدن یا نخریدن محصول باشد. این امر مخصوصاً در مورد بسته بندی هایی که عامل تجربه احساسی بالا هستند. مانند بسته بندی های قنادی ها صادق است.
  در فرآیندهای بسته بندی مواد غذایی ، نیازها حتی به طور قابل توجهی بیشتر می شوند. بسته بندی علاوه بر زیبا کردن ظاهر و آسانی جابجایی محصول، از محصول نیز محافظت می کند. موارد نفوذ روغن معدنی به مواد غذایی ، به ویژه از بسته بندی کاغذهای بازیافتی ، کار صنایع غذایی را مشکل کرده است. بنابراین ، ایمنی مواد غذایی یک مسئله اساسی است و راه حل های مناسب مانند لایه های نفوذ ناپذیر قابل اطمینان مورد نیاز است.

  فقط با همکاری شرکای کارآمد با تخصص و شناخت لازم از این صنعت ، می توان با چالشهای گوناگونی را انجام داد. جوات از تولید کننده هایی با راه حل های چسب نوآورانه ، آزمایش شده و اثبات شده و خدمات مشاوره ای جامع برای کل زنجیره ارزش در صنایع غذایی و کالاهای مصرفی – با هدف دائمی تسهیل راه حل های خوب بسته بندی و فرآیندهای کارآمد – پشتیبانی می کند.


  قابل اطمینان در سرعتهای بالا

  • بسته بندی آخر خط

  • کارتن های نوشیدنیها

  • برچسب زنی 

  • امنیت بارگیری

  صنعت بسته بندی

  قابل اعتماد ، کارآمد و جذاب

  بازار بسته بندی زیر نظر راه حل های نوین و نوآورانه – برای بسته بندی و همچنین فرآیند تولید است. با توجه به نیازهای روزافزون  به کیفیت ، انعطاف پذیری و بهره وری ، وجود شرکای نوآور برای پشتیبانی از همه فرایندها – از تولید ، بسته بندی و حمل و نقل – ضروری است.

  با افزایش اهمیت بسته بندی ، تنوع نیز افزایش می یابد. تولید کنندگان بسته بندی را مکررا تغییر می دهند و بنابراین چرخه های زندگی به طور قابل توجهی کاهش می یابد. در عین حال، سطح ماده به دلیل داشتن ظاهر برتر، بیشتر و بیشتر چالش برانگیز می شود. در حالی که جنبه بصری مهم است ، بسته بندی نیز باید کاربردی باشد و هدف را برآورده کند. بسته بندی عملی و سبک به راحتی قابل کنترل است و مزایای زیادی برای مصرف کننده دارد. در عین حال ، راه حل های بسته بندی مدرن ، نوآورانه و پایدار هستند.

  بسته بندی مواد غذایی که از کاغذ بازیافتی تولید شده اند ، پوشش های غیرقابل نفوذ و فویل ها محتویات بسته بندی را در برابر نفوذ مواد مضر محافظت می کنند.

  در حالی که الزامات مربوط به کیفیت، انعطاف پذیری و بهره وری رو به افزایش است. پایداری نیز یکی از مسائل اصلی در تولید است. این مسئله با فرآیندهایی با  کارآیی انرژی بیشتر و مصرف کمتر مواد بسته بندی رفع می شود. چسب های قدرتمند و ابتکاری جوات در هر بخش از زنجیره ارزش در صنعت بسته بندی برتری دارند. راه حل های چسب جوات با توجه به بهره وری انرژی ، ایمنی مواد غذایی و ظاهر برتر ، بیشترین نیازها را برآورده میکنند. فرآیند های بسته بندی پیشرفته را نیز در برنامه های خاص تسهیل می کنند.


  بسته بندی در کانون توجه

  • جعبه های بسته بندی مقوایی چین دار و تاشو 

  • جعبه های تاشو شفاف

  • بسته بندی انعطاف پذیر

  • لمینیت بسته بندی

  • امنیت بارگیری