بازرگانی مدقالچی
 • چسب های صنایع چاپ جوات

  صنعت گرافیک با پویایی ، فردیت و عملکرد تعریف می شود. تولیدکنندگان خلاق با تجربه، صلاحیت مشاوره ای و راه حل های آینده نگر از این چالش ها حمایت می کنند.

  تغییر ساختاری، اصطلاح کلیدی در صنعت گرافیک است. به ندرت در چنین مدت کوتاهی صنعتی دستخوش تغییرات زیادی شده است. صنعت چاپ به ارائه دهندگان خدمات رسانه ای تبدیل می شوند. تنظیمات خاص ، سفارشی سازی و چاپ سفارشی در حال تغییر شکل بازار هستند. برای حفظ موفقیت ، شرکت ها باید از پس همه کارها برآیند.

  تحت این شرایط ، شرکت های پیشگام در صنعت گرافیک به مشارکتهای نوآوری در شبکه صلاحیت خود اعتماد کرده اند. که محصولات و خدماتی را ارائه می دهند که از کارآیی ، تنوع و عملکرد بالا حمایت می کنند.
  تولیدکنندگان چسب های صنعتی باید محصولات مناسب را برای صنعت گرافیک بخاطر تعداد فزاینده ای از کاربردهای مختلف و سرعت افزایش یابنده تأمین کنند. جوات با تخصص گسترده در تمام فرآیندها، از تولید کاغذ تا سطح کاملا انجام شده ، با راه حل های نوآورانه برای همه کاربردهای چسب با موفقیت از مشتریان خود حمایت می کند. مشتری ها به چسب های قدرتمند و مدرن اعتماد می کنند.

  مرحله پایانی چاپ

  سرعت بالای خط، بالاترین تقاضا برای کیفیت و ظاهر. مراحل پایانی بیشتر و بیشتر متنوع  می شوند و درجه اهمیت مرحله پایانی چاپ به طور مداوم افزایش می یابد. در تولید سطوح برتر، از تمام پارامترها در نهایت پتانسیل خود استفاده می شود تا بهترین نتیجه به دست آید.

  صحافی

  انتخاب چسب مناسب برای صحافی به پارامترهای مختلفی مانند نیازها و روش های تولید و هدف محصول چاپی بستگی دارد. با طیف وسیع چسب های گرما ذوب و پخش شونده، جوات بهترین انتخاب  برای تولید کتاب، مجله و کاتالوگ است.

  • برای همه دستگاه های موجود در دسترس است
  • شفافیت بالا برای بدست آوردن یک محصول عالی
  • حداکثر مقاومت لمینت برای مرحله پایانی چاپ
  • چسب های قابل استفاده برای بسته بندی مواد غذایی

  شرح کاربرد

  جعبه های تاشو، جلد کتاب و سایر محصولات چاپی براق، استانداردهای جدیدی را در کیفیت و شکل ظاهری تعیین می کنند. تکمیل کننده های چاپ امکانات بسیار متنوعی برای به روزرسانی محصول دارند. یک روش تعیین شده و موثر، لایه نازک برای لمینت چاپ ورقه های چاپ شده با لایه های مات، براق، ساختاری یا جلوه های ویژه است. این باعث بهتر شدن سطوح چاپی با کیفیت برتر می شود.

  کیفیت لمینیت به عوامل مختلفی بستگی دارد. روش استفاده، مواد متصل کننده و چسبها همگی تأثیر مهمی بر کیفیت لمینت و در نتیجه بر ظاهر و ارزش کل محصول چاپی دارند. برای سالیان طولانی ، چسبها با پایه حلال محصول انتخابی  برای این کاربرد در گذشته بودند. افزایش نیازها در مورد سازگاری فرآیندهای تولید با محیط زیست و خصوصیات بازیافت مواد مورد استفاده ، نیاز به تغییر سیستم در صنعت گرافیک را الزامی کرده است. سیستم های جایگزین که استفاده از لمینیت بدون حلال را تسهیل میکنند مطلقا ضروری هستند. در طول سال های گذشته ، Jowat  انواع متفاوت چسب ها بر پایه آب را برای این کاربرد در همکاری نزدیک با شرکت های مهندسی و نهایی کنندگان چاپ ، تولید و بهینه سازی کرده است.

  در انتها:

  جوات طی سالهای گذشته به طور مداوم برای بهبود عملکرد خود بهینه سازی شده اند. به عنوان مثال ویژگی های فرآیند مکانیکی ، مقاومت برش ، وزن پوشش ، براقیت و مقاومت در برابر فشار مکانیکی مثلا به دلیل اندودن یا  تا کردن با حرارت. 

  نسل جدید محصول همچنین شامل چندین چسب است که برای تماس با مواد غذایی مورد تأیید قرار گرفته اند. اینکه کدام یک از چسب های لمینیت مدرن بهترین گزینه برای استفاده است. به نوع دستگاه و روش کاربرد بکار برده شده و همچنین به شرایط خاص بستگی دارد. انتخاب چسب همچنین می تواند تحت تأثیر نوع کاغذ یا فیلم که قرار است چسبانده شود و نوع چاپ باشد.