بازرگانی مدقالچی
 • چسب های صنعت چوب جوات

  رونق پایدار در بخش ساخت و ساز ، تداوم رشد در صنعت چوب را تضمین کرده است. که شامل بخشهای تولید لمینت فشرده شده (Glulam) و همچنین پنجره، پارکت و مبلمان می باشد. شرایط لازم برای چسبهای مورد استفاده در این موارد بسیار متنوع بوده و به روند تولید و همچنین به موارد استفاده محصولات مختلف بستگی دارد. جوات راه حل های بهینه را با سالها تخصص برای برآورده کردن نیازها در این صنایع ارائه می دهد.

  راه حل های مناسب اتصال، برای صنعت چوب

  طراحی های جذاب و مدرن، مقاومت بالا و دوام محصول، انتظارات تقریباً مشترک در همه بخش های صنعت چوب است. هیچ ماده دیگری مانند چوب گویای کیفیت و طبیعی بودن و یک “همه کاره” واقعی نیست. چوب را میتوان برای سازه های باربری در ساختمان و همچنین برای تخته کار آشپزخانه، میز، صندلی، پنجره یا کف بکار برد. بعلت شرایط بسیار منحصربفرد برای محصولات مختلف، انتخاب چسب مناسب برای فرآیند تولید روان و کیفیت عالی محصول  بسیار حائز اهمیت است.  

  شرایط زندگی سالم و سازگار با محیط زیست و همچنین پایداری و در نتیجه کاهش چشمگیر آلاینده های مضر – همچنین آلایندگی حاصل از چسب – نقش اصلی را در همه کاربردها ایفا میکند. جوات دارای تخصص بالا از سالها تجربه در صنعت چوب می­باشد. راه حل های مناسبی را برای همه کاربردها ارائه می­کند. و یک ماده قابل اعتماد برای تمام مراحل فرآیند اتصال است.

  فرآوری مواد بر پایه چوب

  صیقل دادن مواد چوبی شامل کاربردهای مختلفی است. که در آن چوب اغلب در ترکیب با سایر مواد برای تولید مبلمان، عناصر سازه ای یا … فرآوری میشود. چسب جوات راه حل مناسب برای هر کاربرد را ارائه می کند. هنگامی که چسب مناسب برای فرآوری مواد چوبی انتخاب می شود ، به عنوان مثال برای تولید پارکت ، لایه رویی ماده نقش اصلی را ایفا میکند. جوات محلول واکنش پذیر نوین امروزی و چسب های گرما ذوب را برای نیازهای مختلف فراهم می کند.

  چه برای چهارچوب پنجره ، تخته های چوبی جامد تک لایه و چند لایه و چه برای اتصال چوب های کار شده – چسب های ما اتصالات درجه یک را تضمین می کنند. علاوه بر این ، تولیدکنندگان عناصر چوبی برای مقاصد ساختمانی باربر با چالشهای بزرگی روبرو هستند.