بازرگانی مدقالچی
 • چسب های SC جوات

  چسب های SC جوات که در صنایع مبلمان و تشک کاربرد دارد.

  هیچ صنعت دیگری سبک زندگی مصرف کنندگان را به وضوح بخش مبلمان منعکس نمی کند. طراحی اتاق های فردی برای بیان ترجیحات فعلی در زندگی ما به طور فزاینده ای در هم می­آمیزند. بنابراین ، مبلمان به قابلیتهای بیشتری مجهز هست تا همزمان متفاوت ترین نیازها را برآورده کنند.

  روش چیدن مبلمان منزل می تواند چیزهای زیادی را درباره ترجیحات افرادی که در آنجا زندگی می کنند ، نشان دهد ، از جمله اینکه آیا آنها افراد ریلکسی هستند، از آشپزی لذت می برند یا عاشق  دورهمی ها هستند. نحوه زندگی ارتباط تنگاتنگی با چیدمان و صنعت مبلمان دارد.

  به سختی میتوان صنعت دیگری را یافت که این همه تقاضای متضاد در خصوص طراحی و هدف را با هم در آمیزد: 

  ظرافت شیک و مدرن ، ویژگی های فردی و چند منظوره ، گوشه های دنج و محیط های مجلل به یک اندازه مد نظر قرار داده میشوند. 

  نیازها برای کیفیت بالا ، ظاهر زیبا و قابلیت در تولید مبلمان برتر و انعطاف پذیر با تنوع فزاینده مواد و سرعت تولید بالاتر تنها با محصولات چسب هوشمند و قدرتمند که با عملکرد عالی در تمام مراحل زنجیره فرآوری حاصل میشود. 

  راه حل های اتصال برای فضاهای داخلی مدرن

  • کابینت
  • مبلمان نشیمن و لوازم داخلی
  •  سرویس خواب
  • پروفیلها و مولفه های مبلمان
  • درب های داخلی
  • مبلمان فروشگاهی و اداری
  • پرایمر 

  خصوصیات چسب های SC جوات:

  چسبهای قابل حل در حلال بر پایه کوپلیمرهای استایرن که به آنها چسب SBS یا SIS نیز گفته می شود. معمولا با گانهای اسپری استفاده می شوند و دارای عملکرد پاششی خوب بوده و حاوی مواد جامد نسبتاً زیاد هستند. برای این گروه از چسب ها می توان یکی از لایه ها یا هر دو را چسب زد. بخش عمده ای از حلالها در حین اسپری کردن تبخیر می شوند که منجر به افزایش بسیار زیاد ویسکوزیته چسب می شود. به همین دلیل، از این چسب ها اغلب برای چسباندن لایه های دارای منفذهای بیشتر استفاده می شود.

  چسب های SC جوات حتی وقتی بصورت نازک ترین لایه ها و کمترین مقدار بکار میروند. درطی زمان خشک شدن (Open Time) دارای گیرایی بالایی هستند. 

  چسباندن لایه ها به هم در حالیکه مقدار کمی حلال در چسب وجود دارد. باعث رطوبت مناسب ماده چسباننده و بوجود آمدن مقاومت اولیه سریع حتی با فشار کم یا در اتصال با کشش بالا میشود. بعد از تبخیر تمام حلالها ، هیچ لایه ای نباید باقی بماند. بعد لایه های به هم چسبنانده شده را میتوان با پارچه یا مواد دیگر پوشانید، برای مثال در تولید تشک یا تودوزی مبلمان. 

  نوع ارائه محصول: بصورت مایع، سطلی، ظروف استوانه ای بزرگ، بشکه، ظرفهای بزرگ فله ای 

  طبقه بندی به: 

   Jowatac® تا 49٪ ماده جامد
  Jowatac-HighSolid® با 50 الی 70 درصد ماده جامد 
  چسب های Jowatac® Super-HighSolid SC با بیش از 70% ماده جامد